Inne sprawy

Inne sprawy

Projekt Procesybankowe.pl świadczy pomoc także w innego rodzaju sprawach niż te, które są wymienione na niniejszej stronie internetowej, zwłaszcza w pozostałych sytuacjach niesłusznego postępowania banków, firm windykacyjnych, ubezpieczeniowych lub inwestycyjnych.

W takim przypadku, możliwość uzyskania bezpłatnej analizy rokowania sprawy oraz dalszego prowadzenia postępowania za indywidualnie ustaloną opłatą będzie po jej indywidualnym rozpatrzeniu.

O nas

procesybankowe.plProcesybankowe.pl to projekt dedykowany przede wszystkim osobom poszkodowanym przez nieuczciwe postępowanie banków i firm windykacyjnych, pozwalający na uzyskanie pomocy od doświadczonych profesjonalistów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprawach kredytów „frankowych”, obligacji GetBack, polisolokat i ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia niskiego wkładu własnego oraz spraw windykacyjnych, w tym upadłości konsumenckiej oraz ochrony przed niesłuszną windykacją. Możliwość pomocy w innego rodzaju sprawie jest możliwa, lecz zależy od jej okoliczności i wymaga potwierdzenia po skontaktowaniu się z nami. Projekt Procesybankowe.pl pozwala na uzyskanie bezpłatnej wstępnej analizy rokowania sprawy oraz prowadzenia postępowania aż do jego zakończenia za indywidualnie ustaloną opłatą.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowana/y pomocą projektu Procesybankowe.pl,
skontaktuj się z nami pod adresem e-mail:

info@procesybankowe.pl


lub pod numerem telefonu:

(+48) 600-452-262


Projekt i wdrożenie al-tair.pl